MIHKEL%20R_%C3%A4IM.jpg

Mul on välja kujunenud kindlad lemmiktooted. Nende alla kuuluvad:

  • Peedimahl
  • Betaalamax
  • FL100
  • Immunox
  • BCAA
  • Ploomibatoon

Peedimahl: Kindlasti ei ole see minu kõige eelistatum jook maailmas, kuid üks efektiivsemaid kindlasti. Olen tähendanud, et teeb oma tööd hästi, laiendab veresooni ning tänu sellele on vereringlus parem, mis omakorda aitab kaasa taasutmisele ja sooritusvõime parandamisele.

Betaalamax: Seda toodet olen kasutanud juba mitmeid aastaid ning paneb mõnusalt naha surisema. Selline tunne on, nagu keegi vaikselt näpistaks kogu aeg. Pole palju võistlusi viimastel aastatel, mil oleksin läinud starti ilma seda toodet kasutamata. See on minu igapäevases nn võistlusmenüüs.

FL100: Ma ei tea, kas see on platseeboefekt aga iga aasta kui olen kaks FL100 kuuri läbinud, läheb vorm ja enesetunne palju paremaks. Tavaliselt alustan selle tarbimist märtsis. Teen ühe kuuri ära ning siis pean ca 5 päeva vahet ning alustan uuega. Soovitan testida kindlasti!

Immunox: See toode kuulub peamiselt minu talve-kevade menüüsse. Kuna sel ajal on kerge haigestuda siis Immunox aitab viiruste eest kaitsta. Sisaldab ka palju vitamiine ja mis peamine, on maitsev. Nostalgialaks, maitseb samamoodi kui väiksena ema palus võtta vitamiinisiirupit.

BCAA: On minu üks peamisi tooteid, mida kasutan. Peale raskeid võistlusi ja treeninguid võtan BCAA-d. Eriti hea on velotuuridel. Kui võistlusi pole ja vaja kasutada peale treeninguid, siis eelistan seda ainet vedeliku kujul. Velotuuridel, kus pean iga päev koti otsas elama ja hotelle vahetama, siis transpordi mõistes on lihtsam kaasas kanda tablette.

Ploomibatoon: Selline väga maitsev batoon, kus on suur puuviljasisaldus ning maitseb väga hästi. Kasutan treeningutel.

Flexit: Kuna mul endal pole väga liigestega probleeme olnud siis seda jooki väga palju pole katsetanud. Küll olen aga soovitanud seda oma sugulastele, kellel probleeme olnud liigestega ning see on väga toiminud. Näiteks vanaema, kes pole enam esimeses nooruses, proovis seda siirupit põlvevalu vastu ning toimis palju paremini kui tavaline apteegist ostetud glükosamiin. Julgen soovitada, mitte ainult sportlastele vaid see toode on kõikidele.


Toode on edukalt võrdlusse lisatud