Nutrend TYROSINE 120 kps

30-607

25,00 €

Türosiin on kaasaegne toidulisand, mis on antikataboolse mõjuga. Sobilik nii füüsiliselt kui ka vaimselt kurnatud inimestele.Türosiin aitab kaasa keskendumisvõimele ning pingutuse efektiivsusele. Samal ajal aitab see kaasa ka motivatsiooni ja stimulatsiooni suurenemisele nii vaimse kui ka füüsilise pingutuse korral. On sobilik sportlastele.
Türosiin on oluline aminohape, mis on põhiline koostisosa neurotransmitterite - sopamiin, adrenalin ja noradrenalini loomisel. Aitab hoida kontsentreeritust ja vaimset teovõimet pingutuse ajal ( stress, treening).

Soovituslik kogus: sõltub kehakaalust.  Kehakaal kuni  50 kg  2 kapslit , kehakaal kuni  75 kg 3 kapslit, kehakaal rohkem kui 75 kg 4 kapslit  30-40 minutit enne pingutust. Manustada soovituslikke koguseid.

Rohkem infot

Kasutamine: kapsel neeleta alla piisavas koguses veega. Alkohoolsed joogid ja piim ei ole sobilikud. Avatuna hoida kuni 25 C temetartuuri juures maksimaalselt kolm kuud.

Koostis: L-türosiin, želatiinikapsel (želatiin, värvaine titaaniumdioksiid).

Toitumisalane teave:

 

100 g

1 kapsel ( 620mg)

Energia

993 kJ/234 kcal

6,1 kJ/1,4 kcal

Rasvad

0 g

0 g

küllastunud rasvhapped

0 g

0 g

Süsivesikud

0 g

0 g

suhkrud

0 g

0 g

Kiudained

0 g

0 g

Valgud

58,4 mg

0,4 mg

L-türosiin

80,6 g

0,5 g

On mõeldud  kasutamiseks toidulisandina. Ei ole mõeldud kasutamiseks lastele, rasedatele, imetavatele naistele. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja jahedas. Vältida otsest päikesevalgust. Mitte külmutada. Tootja ei vastuta kahjustuste eest, mis on tingitud valest kasutamisest ja säilitamises. 

Kogus120 kapslit
Toode on edukalt võrdlusse lisatud